V ponedeljek, 20.4.2015, smo se srečale članice projektne skupine projekta Soustvarjanje pomoči družinam v skupnosti. Zbrale smo se predstavnice Fakultete za socialno delo, kolegici Nina Schiøll Skjefstad in Mari Nordstrand iz Norveške, predstavnica Zveze prijateljev mladine Moste- Polje, Jana Kotar; Saša Cecić Erpić s Fakultete za šport ter Darja Rugelj z Zdravstvene Fakultete. Namen našega srečanja je bil podeliti dosedanje delo in izkušnje, ki ga imamo v okviru izvajanja projekta ter odpreti prostor za aktualna vprašanja.. Na sestanku sta naši norveški kolegici predstavili predavanja, ki sta jih pripravili za študente. Sestanek je bil prav tako prostor za debato o organizacijskih stvareh in o načrtovanju dela v prihodnje.

IMG_1138 IMG_1150-1