V sredo, 13.1.2016 smo članice projektne skupine na Raziskovalnem kolegiju Fakultete za socialno delo predstavile projekt Soustvarjanje pomoči družinam v skupnosti. Predstavile smo vmesne rezultate analize gradiva, ki smo ga zbrale tekom izvajanja projekta. Pomemben cilj, ki smo ga na FSD dosegle s projektom je usposabljanje strokovnjakov, socialnih delavk in socialnih delavcev, študentk in študentov podiplomskega študijskega programa Socialno delo z družino za opravljanje socialnega dela v praksi. O usposabljanju sta spregovorila tudi študenta, ki sta predstavila svoj pogled in izkušnjo, ki sta jo dobila s projektom. Na Raziskovalnem kolegiju smo opisale še dejavnosti na Fakulteti za šport in Zdravstveni fakulteti ter vse udeležene seznanile z našimi aktivnostmi do konca izvajanja projekta. Po predstavitvi je sledila debata.

predst1

predst2